Jam Session

Home / Jam Session
Jam Session

Tygmont Live Club wraca do korzeni! 🎷

Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne wydarzenie z cyklu Jam Session! 🎸
 
Już w najbliższy czwartek (02.07.2020) o 20:00 na naszej scenie wystąpią:
Krzysia Górniak – jedna z najlepszych gitarzystek jazzowych w Europie, kompozytorka, producentka, aranżerka, obdarzona niezwykłą osobowością artystyczną. Od 1998 r. koncertuje na scenach festiwalowych i klubowych w Polsce i za granicą, a także w filharmoniach i teatrach. Jej sposób grania to połączenie wirtuozerii z subtelną kobiecością. Oprócz grania zajmuje się, także malarstwem i rysunkiem. Wydała 8 płyt, w tym 6 autorskich, gdzie jest kompozytorem, aranżerem i producentem. W plebiscycie za 2018 rok, czytelnicy miesięcznika Jazz Forum umieścili Krzysię Górniak wśród 10 najlepszych polskich gitarzystów jazzowych.
 Łukasz Makowski – kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor. Jest muzykiem ze sporym doświadczeniem zarówno jazzowym jak i klasycznym. Między innymi grał koncerty solowe z Orkiestrą Symfoniczna Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz z Bergen Unge Kammerorkester (młodzieżową orkiestrą kameralną). Występował na festiwalch jazzowych w Polsce, Norwegii, Anglii oraz na Ukrainie.
Adam Golicki – muzyk jazzowy i estradowy, zdobywca 1 miejsca na Ogólnopolskim konkursie perkusyjnym we Wrocławiu (2003 r.); z zespołem Paul Band zdobywca 1 miejsca oraz nagrody dla najlepszego instrumentalisty na Ogólnopolskim festiwalu zespołów jazzowych i bluesowych w Gdyni (2005 r.).
 

Wstęp: 20 PLN


Informacje dla muzyków zainteresowanych udziałem w Jam session:

Na scenie może grać jednocześnie pięciu muzyków. Klub udostępnia muzykom perkusję.

Zapraszamy osoby pełnoletnie. Klub zastrzega selekcję Gości.

Patronat medialny: