Jam Session

Home / Jam Session
Jam Session

Tygmont Live Club wraca do korzeni! 🎷

Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne wydarzenie z cyklu Jam Session! 🎶🎶
Zapiszcie sobie w kalendarzach tę datę – 25.06.2020. 😎Zaczynamy o 20:00!

Na naszej scenie wystąpią kolejni utalentowani młodzi muzycy:

Jakub Paulski – gitarzysta i kompozytor, nauczyciel akademicki na Uniwerystecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jakub jest liderem projektów: Jakub Paulski Quartet, Jakub Paulski Trio, Opowieści Improwizowane, Solaris Project. Współtworzy zespół Paulski/Białowolski Quartet. Występuje i koncertuje w Polsce z zespołami wykonującymi muzykę jazzową, klasyczną oraz tworzy muzykę do spektakli teatralnych. Jakub jest laureatem licznych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów, m. In. Grand Prix Jazz Juniors 2019 z zespołem Jakub Paulski Trio.
Tymon Trąbczyński – kontrabasista, uczestniczył w dwóch edycjach festiwalu Dusseldorf Jazz Rally w 2013 oraz 2014 roku. Już podczas studiów otrzymał dużą liczbę nagród na konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych z takimi zespołami jak Aga Derlak Trio, Szymon Klekowicki Sekstet, Kuba Banaszek Quartet, Sound of Affection jak również w kategoriach solowych. Obecnie kontynuuje naukę w prestiżowej uczelni Jazz Campus w Bazylei pod okiem światowej klasy muzyków takich jak: Larry Grenadier, Jorge Rossy, czy Aidin Esen.

Patryk Dobosz – perkusista, który jest prawdziwym wirtuozem swego instrumentu. Laureat wielu konkursów jazzowych: I Nagroda na IV Europejskich Integracjach Muzycznych w Żyrardowie z zespołem Toing Trio (2008); I Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Zestawowym w Opolu (2008); Specjalna nagroda indywidualna Leszka Możdżera na konkursie JAZZ JUNIORS (2009); I Nagroda na prestiżowym Jazz Hoeilaart w Belgii z zespołem High Definition (2011). Koncertuje na całym świecie m.in. w Europie, USA i Azji.

Wstęp: 20 PLN


Informacje dla muzyków zainteresowanych udziałem w Jam session:

Na scenie może grać jednocześnie pięciu muzyków. Klub udostępnia muzykom perkusję.

Zapraszamy osoby pełnoletnie. Klub zastrzega selekcję Gości.

Patronat medialny: